top of page

HAKKIMIZDA

1992 yılından beri iç çamaşırı ve konfeksiyon lastikleri üreticisi olan Bilim Dar Dokuma, bugün 5.000 m 2'lik fabrikasında bilgisayar destekli yüksek teknoloji ürünü 50'den fazla örme ve dokuma makinesinin yanında çözgü, aktarma, boyama, apre ve ambalaj makinelerinden oluşan makine parkuruyla hizmet vermektedir.

Şirketimiz çevreye saygı çerçevesinde kimyasal ve biyolojik arıtımı bünyesinde barındırmaktadır.

Dar dokuma ve örme üreticisı olan Bilim Dar Dokuma; kaliteli ürün anlayışı, modayı yakından takip etmesi ve trend oluşturması sayesinde sektörünün lider şirketlerinden biridir.

Bilimdar 014.jpg

 Ürün portföyümüz;

  • Dokuma ve Jakarlı dokuma iç çamaşırı lastikleri ( Sutyen askısı, balen biye, katlanır lastik, jakarlı bel lastikler, vb.)

  • Örme ve elektronik örme iç çamaşırı lastikleri ( kenar ve paça lastikleri, vb.)

  • Temel lastikler

Fabrikamız Türkiye'nin ticaret başkenti istanbul'da üretim ve gümrük sahalarının tam ortasında bulunmaktadır. Stratejik olarak deniz, hava ve karayolu ağlarının tam ortasında tüm ticaret yollarının kesiştiği bir lokasyonda bulunmanın avantajıyla Bilim Dar Dokuma, Avrupa dışında kolaylıkla Orta Doğu ve Kuzey Afrıka'ya da ihracat yapmaktadır.

Bilim Dar Dokuma, bilgisayar destekli üretimin avantajıyla müşteri isteklerine uygun ürünler yapabilmektedir. Şirketimiz dünya çapındaki müşterıleriyle uzun vadeli ilişkiler kurarak sektöründe büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

bottom of page